1. Murat diyor ki:

  Medyum Bengi Hanım ile şu anda yeni işleme başladık ama yavaş yavaş her şey yoluna giriyor. Başarılarınızın devamını diliyorum gönlü güzel insan. herkese de tavsiye edıyorum çok ilgili bir hoca bu yana kadar etkisini gördüm daha yeni başlamamıza ragmen.

 2. Sena diyor ki:

  Merhabalar ben istanbul’dan yazıyorum bundan iki hafta önce Medyum Bengi hocayla işlem yaptım gerçekten kendisi inanılmaz bir insan 7 günde bütün işimi çözdü kendisi mucize gibi resmen nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim.

 3. Demet diyor ki:

  arkadaşlar ben 3 yıllık evliyim severek evlenmiştik eşimi çok seviyordum bir gün aniden evi terk edip gitti sebebi başka bir kadın olduğunu öğrendim bir arkadaşım Medyum Bengi Hanımi tavsiye etti. 6 gün içinde eşimin geri döneceğini söyledi ve dediği gibi eşim 6 gün içinde hatta 6 gün olmadan geri döndü Medyum Bengi Hanımi herkese tavsiye ederim güvenilir bir medyum.

 4. Zeynep diyor ki:

  Genelde herkesin derdi bağlama ancak ben artık eskisi gibi hissetmediğim ancak kırmak üzmek de istemediğimden ve biraz da aile baskısından bir şey yapamadığım eşimin kendi isteğiyle benden soğuyup ayrılması konusunda sıkıntım vardı internetteki araştırmalarımda hep Bengi hoca nın ismi ön plana çıktı hakkındaki yorumların fazlası yok eksiği var verdiği sürede sonuç aldım eşimde aniden değişiklikler oldu kavga gürültü olmadan hır gür çıkarmadan ve tamamen dost kalarak ayrılmak istediği konusunu kendisi açtı. tam olarak istediğim de buydu Bengi Hanım iyiki varsınız.

 5. Damla diyor ki:

  Düğüne 5 ay kala nişanlımdan ayrıldım dünyam başıma yıkıldı ne yapıp edip onu geri döndürmeliydim hayatım buna bağlıydı ne yapsam diye düşünürken bi sayfaya rastladım medyum Bengi hocanın sayfası çok fazla olumlu yorum varadı bende demekki gerçek diye düşündüm aşk büyüsü gideni geri getirme büyüsü döndürme büyüsü gibi şeylerden bahsediliyordu hemen aradım medyum Bengi hocayla görüştüm bana aşk büyüsü yaptı 12 gün içinde nişanlım tekrar görüşmek istediğini söyledi konuştuk barıştık ve şu an düğüne sayılı günler var teşekkür ediyorum.

 6. Yasemin diyor ki:

  Bengi hocayla basladigimiz papaz buyusu calismasından verdigi surenin dolmasina henuz zaman varken sonuc almis bulunuyorum!!! Buradaki yorumlara ilk denk geldigimde pek guvenememistim acikcasi ama kendim de yasayinca dogruluguna inandim. Su an hala olanlara inanamiyorum 1 sene once ayrilan baska bir kadinin ayartmasiyla benden ayrilan kocam bu kisa sure icinde hem kadindan ayrildi hem de pisman bir sekilde bana geri döndü Her seyden cok babasiz buyutmek istemedigim kucuk cocugum icin seviniyorum. Kendisine gonul rahatligiyle islem yaptirabilirsiniz.

 7. Vedat diyor ki:

  Medyum Bengi hoca ile bir bağlama büyüsü çalışması yaptım kendisi büyüler konusunda gerçekten bir uzman onun sayesinde ayrılalım diyen sevgilim şimdi evlenelim diye tutturdu. Ben daha önce böyle etkili işlem yapan ve bu kadar kısa sürede sonuç veren bir medyum görmedim.

 8. Gülseren diyor ki:

  Üniversite 2 de eşimle tanıştık okulu bitirdikten sonra evlendik evlendik ama aramızda kültür farkı vardı bu durumu ilk başlarda önemsenmese de evliliğimizin ikinci yılında daha da gün yüzüne çıktı eşimi pişman edip aşık etmek istiyordum aile dostumuzun tavsiyesi üzerine Bengi hoca ile tanıştım akrabalarım falan da daha önce çalışmıştı bu konuda güvenebileceğim tek insandı aradım ona kocamın halini anlattım 12 gün süre verdi onu tekrar aşık edip bağlamak için 12 gün boyunca sabrettim evliliğim şuan gayet yolunda ilerliyor Bengi hocaya bu konuda ne kadar teşekkür etsem yeridir kesinlikle öneriyorum

 9. Serkan diyor ki:

  Merhaba Arkadaşlar bu adam gerçekten bir harika işini bu kadar iyi yapacağını tahmin etmemiştim 1 senedir bir ilişkim var kıza evlenmek istediğimi söylüyorum bana daha o kadar bağlanmadığını, hazır hissetmediğini söylüyordu Bengi hocamla konuştuk bağlanma işlemi yapmaya karar verdik 12 gün sonunda olacağını söyledi günleri 4 gözle sayıyordum artık 12 günü daha 7. Gün uzatmaya gerek olmadığını duygularından emin olduğunu söyleyerek geldi yanıma dünyalar benim oldu o an 1 ay sonra nişanımız var bu adam gerçekten bu işi yapıyor teşekkür ederim hocam.

 10. Nazlı diyor ki:

  Benim sorunum sevdiğim adamla alakalıydı adam beni çok sevdiğini söylüyor ama evlilik için bir adım atmıyordu ve evlilikten korktuğunu söylüyordu bu adamı evlenmeye ikna etmek için bir kaç hocayla çalıştım ama boş çıktılar. bende araştırmalarıma devam edip Bengi hocamla tanıştım ve kendisine durumu anlattım Bengi hocam bana bu adamı 12 günde evliliğe ikna edeceğini söyledi ve hocamın dediği gibi de oldu işlemin 10. gününde adam bana evlenme teklif etti. Bu yüzden kendisini her yerde tavsiye ediyorum. İşini iyi yapan güvenilir bir medyumdur.

 11. Derya diyor ki:

  Medyum Bengi hocam siz hayatımda tanıdığım en iyi insan ve medyumsunuz benden ayrılıp başka kadına giden kocamı tekrardan bana getirip yeniden evlenmemizi sağladığınız için size sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Umarım çaresiz arkadaşlarım bu yorumu okurda sizin gibi işin ehli bir medyumun ilminden faydalanır.

 12. Kerim diyor ki:

  Bir arkadaşımın tavsiyesi ile ayrıldığım sevgilimin geri gelmesi için medyum Bengi ile çalışmaya başladık bana 12 günde sevgilini geri getiririm demişti fakat sevdiğim kadını 10 gün içinde bana geri getirdi. Kendisine sizlerin huzurunda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 13. Ceyda diyor ki:

  Bengi hocamı bana arkadaşım tavsiye etti kendisi geri getirme işlemi yapmıştı 8 günde sonuç almış 20. günde evlenme teklifi almış bana da önerdi ve bende kendisini aradım çalışmaya başladım sevgilimin bana bağlanmasını istedim sözümden çıkmamasını istedim evet yaparım dedi ama sende onu ezersen bu işlemi bozarım dedi. Ben ona kıyamadığımı söyledim öyle bir şey asla yapamam dedim. Sonra Bengi hocam kabul etti ve işleme başladı 5. günde etkisini gördüm hediyeler falan gelmeye başladı ve daha çok üstüme düşmeye başladı baktım sürekli konuşmak istiyor mesajlaşmak istiyor.

 14. İlayda diyor ki:

  Medyum Bengi ile bağlama büyüsü çalışması yaptım gerçekten sonuçlar mükemmeldi boşanmak isteyen kocam 8 günde beni çok sevdiğini ve beni bırakmak istemediğini söylemeye başladı. Buradan kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

 15. Sema diyor ki:

  Medyum Bengi hocam ile bağlama büyüsü çalışması yaptım ve yaptığım çalışma 8 günde olumlu bir şekilde sonuçlandı. Hayatımda ilk defa bir medyumla yaptığım işlemden sonuç aldım. Param boşuna gitmedi bu yüzden kendisine çok dua ediyorum ve her medyum ihtiyacı olana şiddetle tavsiye ediyorum.

 16. Merve diyor ki:

  Bengi Hanım papaz büyüsü ne güzel bir büyüymüş abicimya ellerin dert görmesin emi başka medyumların 45 günde yapamadığı işi 4 günde çözdün ya vallahi ne diyeceğimi şaşırdım. herkese tavsiye ederim

 17. Nisa diyor ki:

  Medyum Bengi Hanım siz ne kadar güzel bir insansınız sorunumla hem yakından ilgilendiniz hem de sorunumu kökten çözüme kavuşturdunuz. İyi ki bu siteden yorumları okuyup sizinle çalışmışım düğüne 20 gün kala beni terk eden adamı ayağıma kadar getirip yalvarttınız ve tekrardan evlenmemi sağladınız.

 18. Eda diyor ki:

  Evlenmek için iki yılımı verdiğim adam tarafından terkedildim hemde hiç sebep yokken Medyum Bengi Hanıme başvurdum ve papaz büyüsü yaptırdım 21 gün sonra adam geri döndü hemde evlenmek isteyerek herkese tavsiyem Bengi hocadır.

 19. Menekşe diyor ki:

  oğlum çok basit bir kızı gelin olarak getireceğini söyleyince deliye döndüm neler ettimse oğlum o kızdan ayrılamadı. Medyum arayıp oğlumu soğutmak istedim sonuç alacağımı söyledi 26. gün ayrıldılar Medyum Bengi hocam sayesinde oğlumun gözü açıldı herkese tavsiyemdir.

 20. Tuğba diyor ki:

  1 sene önceki erkek arkadaşımla yeniden barışmak geri döndürmek istiyordum cunkü 3 sene içerisinde bir türlü kopamadım çok üzülüyordum acı çekiyordum aynı şehirdeyiz ama benden kaçıyordu bende bana bağlanması için Bengi Hocaya işlem yaptırdım 12 günde sonuç aldım Medyum Bengi hocaya güvenebilirsiniz.

 21. Berrin diyor ki:

  Evliliğim bitmek üzereydi neden olduğunu çözemiyordum aileside onu aralarına almışlar gittikçe kopuyorduk kötü zamanlarda bile yanımda değildi sorduğumda bişey yok diyerek beni geçiştiriyordu dayanamadım internetten medyum ararken Medyum Bengi hocaya rastladım durumu anlattım bana üzülme bir işlemle çözücem dedi ve dediğinide yaptı kocam sanki bana o kötü günleri yaşatan adam değildi tamamen değişti bende yuvamı kurtaran Medyum Bengi hocayı tavsiye ediyorum

 22. Candan diyor ki:

  Çok sevdiğim eksik parcam sevdiğim adam tarafından terk edildim artık nefes alacak devam edecek gucum kalmamıştı kalbi benim için atsın aşık olsun yine bana dönsün gözü gönlü benden baskasını görmesin bağlansın istiyordum bunun normal olarak olmayacağını anladığım için Medyum Bengi hocaya büyü yaptırdı ve sonuç aldım bende herkese Medyum Bengi hocayı tavsiye ediyorum.

 23. Işıl diyor ki:

  Eşim ile huzursuzluklarımız var hep başka kadınlara gidiyordu onlara para yediriyordu tartıştık sonrasında boşanalım dedi bir oğlum var çok zor durumdaydım ayrıca beni telefondanlardan engellemiş bana artık ulaşamicaksın diyordu seni boşuyacağım diyordu dayanamadım internetten Bengi hocaya kocam için işlem yaptırdım kocam şimdi kuzu gibi oldu evinden çıkmaz oldu herkese tavsiyem Bengi hocadır.

 24. Güler diyor ki:

  2 yıllık eviliyim kocam eski karısına dönmek istediğini söyleyince çok yıkıldım ve büyülendiğini düşündüm bende medyum araştırmaya başladım internentten okuduğum yorumlardan Medyum Bengi hocaya güvendim onunla kocamı eski karısından soğutup bana döndürme çalışması yaptık çok kısa zamanda sonuç aldım herkese Medyum Bengi hocayı öneririm.

 25. Mehtap diyor ki:

  Kocam benden soğusun sevdiğim adam bana bağlansın diye Medyum Bengi ile bazı işlemler yaptık çok kısa sürede sonuç aldım kocam ayrılmaya karar verdi sevdiğim adam benim boşanmamı bekliyor Medyum Bengi gerçek ilim irfan sahibi bir hoca kesinlikle güvenebilirsiniz.

 26. Turan diyor ki:

  Evli ama karısından nefret eden bir erkeğim çocuğumun hatırına boşanamıyordum ama birgün bir kızla tanıştım ve ona aşık oldum ama o beni evliyim diye istemedi boşanmak için karımla konuştum boşanmayı kabul etmedi kendimden soğutmak için Medyum Bengi hocaya işlem yaptırttım ve sonuç aldım karım boşanmayı kabul etti bende Bengi hocayı tavsiye ediyorum.

 27. Şeyma diyor ki:

  Ben çok kıskancım ve sevdiğim adam bir kadına baksa bile ben kuduruyorum sevdiğim adam başkasına bakmasın benden başkasıyla olamasın diye Medyum Bengi hocaya bağlama işlemi yaptırdım ve sevdiğim adam başkasına bakmasın benden başkasıyla olamasın diye Medyum Bengi hocaya bağlama işlemi yaptırdım adam şimdi benim yanımdan bir dakika ayrılamıyor bende Bengi hoca diyorum.

 28. Gökçe diyor ki:

  2 yıl öncesine kadar herkesin imrenerek baktığı ve mutlu olduğum bir evliliğim vardı şimdi ise olanlara inanmak bile istemiyordum eşim beni hiç bir şekilde istemiyordu benimle disarı cıkmıyor eve gec geliyor yalan söylüyordu sürekli benden kaçıyordu başka kadınlara gittiğinden şüphelendim boşanmak isteyince emin oldum büyü yaptırmaya karar verdim internetten Medyum Bengi hocayı buldum kocama bağlama ve geri getirme büyüsü yaptı bir ay olmadan kocam çok değişti ben yüzdeyüz sonuç aldım onun için bende Bengi hocayı tavsiye ediyorum.

 29. Mehmet diyor ki:

  Eşcinselim ve bir kadınla bir yıldır ilişkim vardı ama onu aldattım ve bir daha bana güvenmedi ilşkimiz bitti bir daha da bana güvenmedi aynı iş yerinde çalışıyorduk en son yılbaşında beraber olduk bir daha da konuşmadı benimle ve barışmak istiyordum tekrar güvensin sevsin istiyordum ben ona karşı çok güçlü duygular besliyordum internetten hoca aradım çok araştırdım sonuda Medyum Bengi hocaya güvendim ve büyü yaptırdım iki haftada sonuç aldım şimdi birlikteyiz bende Bengi hocayı tavsiye ediyorum.

 30. Naz diyor ki:

  Patronuma karşılıkız aşık oldum o evli çocukları olan bir adam bana hiç karşılık vermedi ama ben kafaya takmıştım bana aşık olması için Bengi Hocaya işlem yaptırdım adam iki haftada aşkımdan yanıp tutuşmaya başladı Medyum Bengi kesinlikle gerçek bir hocaymış.

 31. Gökalp diyor ki:

  Ben Medyum Bengi hoca ile 6 günlük bir çalışma yaptım. sevdiğim bi kız vardı Ailesi tarafından istemiyordu bizim evliliğimiz için karşı çıkıyorlardı Medyum Bengi hoca bana 6 günlük bir çalışma yaptı ve biz yüzük taktık evliliğe kadar yolumuz oldu hala da inanamıyorum gerçekten mucize. mutluluk içindeyim şu an sizin de öyle sorunlarınız varsa Medyum Bengi hocayı tavsiye ederim.

 32. Aycan diyor ki:

  Arkadaşlar 5 yıllık evliydim kocam beni insan yerine koymazdı kaynana görümce ne derse o olurdu sürekli baskı yapar onlar tarafından yönetilirdim arkamda kimse yoktu tek çocuğumdan başka onun da yaşı küçük olduğu için ilerde beni suçlamasın benim de mi hatırım yoktu niye beni babasız bıraktın demesin diye susuyordum bundan 2 ay önce karşılaştık Bengi hocamla işlem yaptırdıktan 12 gün sonra hayatım adeta cennete dönmüştü çok mutluydum Allah ayağına taş değdirmesin hocamın.

 33. Bilge diyor ki:

  Eğer medyum Bengi hocayı bulmuş olmasam evliliğim çoktaan bitmişti öyle yüce insandır ki Allahım kazadan beladan dertten korusun iki yıldır suratıma bakmayan kesin boşayacak beni dediğim adamı aşkından kıvranır hale getirdi hocam ne mübarek insansınız ya.

 34. Derin diyor ki:

  Medyum Bengi işinin ehli biriymiş cidden ne kadar dua etsem de hakkını ödeyemem imkansız ya 2 aydır eve dönmeyen eşimi geri döndürdü boşanma davasından da vazgeçti şimdi çok şükür mutluyuz.

 35. Esin diyor ki:

  Medyum Bengi hocaya ne kadar dua etsem az gelecek biri gerçekten hocamın yaptığı büyü de olmasa ne yapardım hiç bilmiyorum çocuklarımın babası hocam sayesinden metresini bırakıp evimize geri döndü.

 36. Ömür diyor ki:

  medyum Bengi hocamla karşılaştım o güne sürekli şükrediyorum cidden evliliğim boşanma aşamasındaydı belgeler hazırdı ta ki hocamın bağlama büyüsüne kadar çok büyük sevaba girdiniz hocam.

 37. Soner diyor ki:

  papaz büyüsü üzerine çalışma yaptık 3 aya yaklaşıyor bozulmadı bir şikayetim olmadı dileğim ömür boyu sürmesi yönünde hocadan her yönü ile memnun kaldım yine ihtiyacım olsa direk kendisini ararım herkese Bengi hocayı tavsiye ederim.

 38. Cihan diyor ki:

  Kaliteli bir Medyum arayan herkese Medyum Bengi hocamı söylüyorum valla daha profesyonel olanını ne gördüm ne de duydum eski sevgilimi bana deli divane etti tekrar vallahi helal olsun.

 39. Tilbe diyor ki:

  Evliliğimize çok kısa bir süre kala terk edip gitmişti darmadağın ederek herşeyi istemediğini evlenmeyeceğini ve gönül eğlendirdiğini söyledi çok yıkıldım gururum kırıldı Medyum Bengi hocaya papaz büyüsü işlemi yaptırdım 17 günde sonuç aldım kendi giden adam kendi döndü herşeyi Bengi hocama borçluyum herkese tavsiye ederim.

 40. Ülkü diyor ki:

  Evli bir bayanım ama baska bir erkeğe aşık oldum kocamdan boşanıp onunla bir araya gelmek istiyordum ama ailesi beni kabul etmez diye hem sevdiğim adama hem ailesine bağlama işlemi yaptırdım Bengi hocayla işlemleri yaptık 15.gün sonuç aldım herkese tavsiye ederim.

 41. Sevgi diyor ki:

  12 yıllık evliliğim birden bire kopma noktasına gelmişti kaynanamdan şüphelendim Medyum Bengi hocaya sordum meğer kaynanam bize soğukluk büyüsü yaptırmış ondan kopma noktasına gelmişiz hocam işlemi bozdu çok şükür kocamla eskinidende iyi olduk bende Bengi hocamı tavsiye ediyorum.

 42. Uraz diyor ki:

  Bir kızı çok sevdim ama ailesi vermedi kaçırmak istedim kız kabul etmediinternetteki yorumlardan Bengi hocaya güvendim onunla kızın ailesini ikna işlemi yaptık 23 günde sonuç aldım şuanda nisanlıyız saolsun Bengi hocam herkese tavsiye ediyorum.

 43. Ayşe diyor ki:

  Bekar bir kızım evli bir erkekle uzun zamandır ilişkim vardı karısından ayrılmıyordu bende kendisinden ayrılamıyordum çok seviyordum böyle kara günler yaşarken internette Bengi hocaya rastladım ona durumu anlattım bana papaz büyüsüyle karısından ayırırım dedi ve aynen dediği gibi oldu 10 gün olmadan boşanmaya karar verdiler benim gibi olanlara tavsiyem Bengi hocadır.

 44. Özgül diyor ki:

  3 yıllık evliyim kocam tarafından aldatıldım bunu yakaladığımda inkar etti ama gözümle şahit oldum kabul etmek zorunda kaldı boşanalım dedi bir çocuğum var yuvam yıkılmasın istiyordum eşime Medyum Bengi hoca ile bağlama işlemi yaptık 3 haftada sonuç aldım yuvam eskisi gibi oldu bende Bengi hocayı tavsiye ediyorum.

 45. Ersan diyor ki:

  1 yıl önce nişanlımdan ayrıldım ama hiç aklımdan çıkaramadım ne yaptımsa ne ettimse geri dönmedi ailesi beni istemedi çok sıkıntılı günler geçirdim bir arkadaşım Bengi hocayla görüş dedi nisanlımı bana geri getirdi şimdi çok mutluyuz en iyisi Bengi hocadır.

 46. Yaren diyor ki:

  ben platonik olarak birine aşık oldum uzaktan uzağa kendi kendime seviyordum sevdiğim adama asla kendimi gösteremiyordum görsede dikkat etmiyordu büyü yaptırmaya karar verdim internette yorumlarını okuyup güvendiğim Bengi hocaya iletişim kurdum bana şirinlik muskası yaptı ve bir ay dolmadan sevdiğim adamdan teklif aldım kesinlikle Bengi hoca diyorum.

 47. Gülşen diyor ki:

  12 yıldır evliyim kocam çok kötü bir insan ama asla boşanmayı kabul etmiyordu çok tehdit ediyordu alkol kumar her türlü kötü huyu vardı benden soğuması için büyü yaptırmaya karar verdim internetten Medyum Bengi hocayı buldum soğutma işlemi yaptı kocam bir ay içinden soğudu yakamdan düştü herkese tavsiye ediyorum Bengi hocayı.

 48. Zehra diyor ki:

  Sevdiğim adam beni sırılsıklam sevsin ve bana bağlansın benden başkasını düşünmesin istiyordum sadece annesi bizi ayırmaya çalışıyor ve o da yavaş yavaş annesinin peşinden gidiyordu ben hiçbir suçum yokken böyle bitsin istemiyordum çok seviyordum kaybedersem ne yaparım bilemiyordum böyle düşünerek Medyum Bengi hocaya işlem yaptırdım çok şükür çokda kısa zamanda sonuç aldım şimdi sorunsuz beraberiz anneside beni çok seviyor Bengi hoca herkese tavsiyemdir.

 49. Oktay diyor ki:

  Deli gibi aşık olduğum kadın beni istemedi çok sevdim ama karsılık alamadım internette Bengi hocaya denk geldim durumu anlattım bana bir işlem yaptı sevdiğim kadın kendi ayağıyla bana geldi ben Bengi hoca diyorum.

 50. Fatma diyor ki:

  Babam çok değişmişti annemi aldattığını yakaladım anneme söylememiştim büyü olduğundanda şüphelenmiştim internetten Medyum Bengi hocayı buldum büyü olduğunu annemden soğuttuklarını söyledi hemen işlemlere başladık babam çok kısa sürede eski haline döndü şimdi evimizde çok şükür sıkıntı yok huzurumuzu Medyum Bengi hocaya borçluyuz.

 51. Mine diyor ki:

  Medyum Bengi hoca Çalışacak arkadaşlar kesinlikle doğru yerdesiniz. papaz büyüsü çalışması yaptırıp faydasını gördüğüm sonuç aldığım tek hocadır. Kendisi bu işlemlerin uzamanı ve bu konularda gerçekten çok iyi çalışmaları var. bu yüzden sizlere de öneriyorum, verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alırsınız.

 52. Sıla diyor ki:

  2 yıllık nişanlım bu işin yürümeyeceğini söylemişti bana yüzük attı benden soğuduğunu tam olarak ne yapmak istediğini bilmediğini psikolojisinin bozuk olduğunu bahane edip ayrıldı. çok canım yanmıştı denize düşen yılana sarılır misalı bende internetten arayışlara girdim kendimce ve medyum Bengi Hanımi buldum okuduğuma yaptiği işlemlerin hepsi olumlu sonuçlanıyormuş ve bence bu hocayla calısmalıydım öylede yaptim. Ne desem bilemiyorum cok uzun yazamicam ama hayatımın en doğru kararıymıs.. teşekkür ederim…

 53. Gürkan diyor ki:

  Yeni bir medyum ile çalışmaya başladım adı Bengi hocam kendisi büyüler konusunda kesinlikle uzman diyebilirim. Yaptığı çalışma 8 günde sonuç verdi ben daha önce bir çok medyumla çalıştım ama hiçbirinden sonuç alamamıştım. Medyum Bengi ise hem işimi yaptı hem de benim yeniden hayata dönüp yaşamaktan zevk almamı sağladı. Bu yüzden kendisine çok teşekkür ediyor ve sizlere de tavsiye ediyorum.

 54. Ezgi diyor ki:

  medyum Bengi Hanım gerçekten söylediği gibi hem dürüst hem de etkili işlemler yapıyor. bende beni aldatan nişanlım için işlem yaptırdım. daha önce de 2 medyum tarafından dolandırıldım. burada ki yorumlara istinaden bende medyum Bengi Hanımle şansımı demek istedim. şuan bakıyorum iyi ki de yapmışım diyorum 11 gün istedi ama 5. günde tüm herşey tersine döndü. diğer görüştüğüm medyumlarda hiç böyle değişiklikler olmamıştı. daha sonrada zaten tamamen bana bağlanmış durumda eteklerimde dolaşıyor desem yeridir.

 55. Büşra diyor ki:

  Herkese merhaba. Şuan ki mutluluğumun tarifi yok ne dedem ne kadar teşekkür etsem az çünkü. Bana sürekli Boşanmak istediğim şiddet uygulayan Allah’ın belasından beni 1 haftada kurtaran medyum Bengi hocama ne kadar teşekkür etsem az beni sürekli tehdit ediyordu seni öldürürüm gebertirim çocukların annesiz kalır diye susup sabrediyordum ama artık canıma tak etti düzelir diye bekledikçe daha kötü oldu. 1 haftada yaptığı soğutma işlemi sonrasında eve ocağa gelmez oldu gebersin gelmesinde öyle nefret doluyum. Bugün aradı boşanma davası açıyormuş seve seve kabul ettim. Yıllardır kurtulamadığım beladan 1 haftada beni kurtardığı için hocam benim için mübarek bir adam.

 56. Meryem diyor ki:

  2 yıl önce eşimle birbirimizi deliler gibi severek evlendik. hatta benim ailem istemedi 7-8 ay kabul ettirmek için savaştık. ne olduysa kayınpederim öldükten sonra oldu. ve kayınvalidem bize yerleşince oldu. biranda soğudu benden kaba kaba davranmalar filan üzerime yürüdü bir keresinde dövecekti diye. Böyle şeyler olunca da kayınvalidemin gülüşlerine şahit oluyorum. Medyum Bengi Hanım ile görüştüğümde büyü yapıldığından bahsetti dehşete kapıldım. hemen işleme başladık büyü bozma zaten 3. gün hemen fark etti düzelmeye başladı. işlem bitince de ayaklarıma kapanıp özür diliyordu yaptıkları için. aşık olduğum adam geri geldi Medyum Bengi Hanım sayesinde.

 57. Reyhan diyor ki:

  Merhaba ben pınar, Ankara’dan yazıyorum. Benim sevdiğim insanla aramız çok iyiydi ama benim sorunum kıskançlıktı. Yani ben onu başkaları ile görmek paylaşmak konusunda son derece titiz biriyim kıskançlık hayatımızı kötü etkiledi. Sevdiğim adam bu davranışlarımdan bunaldı ve beni terk etti. Hata bende idi ama onun da beni terk etmesi beni o kadar da çok sevmediğinin kanıtıydı. Bu sevgiyi arttırmak gerekiyordu. Başka bir insana yeniden aşık olamazdım buna enerjim de gücüm de isteğim de yoktu. Bağlama işlemi için başvurmamın nedeni bu idi. Sonunda Bengi hocadan bağlama işlemi için yardım istedim. İyi ki de yardım istemişim onu kendime yeniden bağlamamı sağladı. Hemde yaklaşık 7 günde gerçekten canı gönülden Bengi Hanımi önermek isterim..

 58. Melike diyor ki:

  Medyum Bengi sayesinde kocamı tekrar kazandım. Bengi hocam kocama öyle bir büyü yaptı ki sürekli gezen içen ve çapkınlık yapan kocam dizimin dibinden ayrılmıyor. Sen ne güzel bir insansın medyum Bengi sayende boşanmaktan kurtuldum süper bir yuvam oldu.

 59. Seyhan diyor ki:

  2 yıl önce ayrıldığım sevgilimi bana geri döndürmesi için Medyum Bengi Hoca ile çalıştım. Açık konuşmak gerekirse böyle şeylere inanmazdım ve hiç de ümidim yoktu. Hocam bazı işlemler yaptı Aradan bir hafta geçmedi eski sevgilim tekrar görüşmek istediğini belirtti. Gözlerime inanamadım. Bu kadar kısa sürede böyle bir şey yaşanması kesinlikle medyum Bengi hocanın ilminin bir sırrı olmalı.

 60. Deniz diyor ki:

  sevgilim bir anda beni terk edince ben neye uğradığımı şaşırdım. İnternetten tekrar aşık etmeyle ilgili şeyler ararken bu site önüme geldi. Medyum Bengi hocanın buradan numarasını alıp görüştüm. Allah razı olsun sorun 1 hafta sabretmek kadar basitmiş günlerce kendimi hırpaladım ama Bengi hocanın 1 haftada yaptığı bağlama işlemiyle sevgilimi bana tıpış tıpış geri getirdi. Ben çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir